Dzień piąty.
Ostatniego dnia zmagań w Hogwarcie zuchy brały udział w zajęciach z eliksirów, gdzie pod okiem profesora Snape’a poznawały tajniki tworzenia mikstur.Następnie uczestnicy odbyli szkolenie w sztuce astrologii, aby pomóc Harry’emu Potterowi odzyskać klucze do Hogwartu zabrane przez Czarnego Pana. Dziś zuchy zakończyły już swoją nieobozową akcję letnią. Mamy nadzieję, że świetnie się bawiły!
Zdjęcia

Dzień czwarty.
Dzisiaj zuchy brały udział w zajęciach z zielarstwa, na których stworzyły własne zielniki. Następnie miały przyjemność poznać inne szkoły magii: Durmstrang oraz Beauxbatons. Miały przy tym okazję poznać zwyczaje oraz tradycje panujące w tych uczelniach.
Zdjęcia

Dzień trzeci.
Dzisiejszego dnia zuchy udały się do parku doświadczeń, gdzie poznawały wynalazki mugoli – ludzi niemagicznych. Po powrocie zagłębiały się w świat Harry’ego Pottera oglądając pierwszą część filmowej serii.
Zdjęcia

Dzień drugi.
Dzisiejszy dzień zuchy rozpoczęły od zajęć z pierwszej pomocy, która jest niezbędna w życiu każdego młodego czarodzieja, obcującego z magicznymi eliksirami i nie tylko. Po nich udały się na lekcję mugoloznawstwa, która pomogła im zaznajomić się z przedmiotami nieużywanymi przez osoby ze świata magii. Później pod okiem Hagrida odwiedziły Zakazany Las, gdzie stawiły czoła zamieszkującym go stworzeniom.

Dzień pierwszy.
Dzisiaj zuchy przybyły do Hogwartu, gdzie zostały przydzielone do domów oraz poznawały pierwsze zaklęcia. Brały udział w lekcjach z Historii Magii oraz Transmutacji. Odbył się również pierwszy mecz Quidditcha.
Zdjęcia