Informacje obozowe

W zakładce „Obóz 2018” pojawiły się szczegółowe informacje na temat naszego obozu.  Poniżej znajduje się kilka najważniejszych informacji dotyczących wyjazdu na obóz.

Chcemy zwrócić szczególną uwagę na kilka rzeczy:

  1. Należy posiadać podbitą i aktualną legitymację szkolną
  2. Należy posiadać ze sobą prześcieradło
  3. Należy mieć opłacone składki harcerskie (120 zł rocznie – można dokonywać wpłat na konto: PL74 1750 0012 0000 0000 3265 2948. W tytule: składka członkowska nazwisko imię dziecka.) UWAGA – wpłaty składek nie będą przyjmowane w dniu wyjazdu. Należy opłacić je wcześniej.
  4. Zalecamy przekazać dziecku środki ochrony przed komarami i kleszczami
  5. Podczas przekazania leków kadrze podobozu prosimy o zamieszczenie na opakowaniu oraz osobnej informacji o dawkowaniu. W przypadku informacji na kartce prosimy też o podpis rodzica i imię i nazwisko dziecka

Chcemy także poinformować, że na obozie dostępne będą w cenie 15 zł nowe śpiewniki Szczepu. Śpiewniki posiadają 100 stron, a każda z piosenek posiada akordy do gry na gitarze. Śpiewnik będzie więc świetnym materiałem pomocniczym do nauki gry na tym instrumencie. Zapłacić za nie będzie można podczas przekazywania kieszonkowego dziecka kadrze podobozu (wystarczy powiedzieć, że 15 zł z przekazanej kwoty przeznaczone jest na śpiewnik). Dzieci będą mogły zakupić śpiewnik także podczas obozu.

Przyjaciele