Spotkanie przedobozowe

Zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznego obozu wraz z rodzicami na obowiązkowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek 7 czerwca o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego.

Podczas spotkania przekażemy rodzicom szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu i powrotu z obozu, odpowiemy też na ewentualne pytania.

Uczestnicy poznają składy zastępów i szóstek, w jakich przyjdzie im działać na obozie, podane też zostaną szczegółowe informacje dotyczące obrzędowości podobozów. Z racji na sprawdzenie mundurów wszyscy uczestnicy muszą przyjść w pełnym umundurowaniu.

Podczas spotkania odbędzie się kiermasz obozowy. Istnieje możliwość sprzedania na nim używanych części umundurowania oraz sprzętu turystycznego. W takim wypadku prosimy przynieść rzecz wystawianą na sprzedaż na godzinę 17:00 i opatrzyć ją kartką z informacjami na temat osoby sprzedającej oraz preferowanej kwoty. Osoby nie posiadające jeszcze pełnego umundurowania mogą w czasie kiermaszu poszukać czegoś dla siebie, jednak z racji na wybór jedynie spośród rzeczy przyniesionych przez innych nie gwarantujemy, że znajdą akurat to czego szukają.

Przyjaciele